Реєстрація у 1-й клас

Зарахування до закладу освіти здійснюється згідно з  наказом МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Реєстрація дітей до першого класу здійснюється на сайті  «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти». https://school.isuo.org/school/view?id=15581

Заява про зарахування дитини до першого класу    подається до закладу  освіти одним з батьків дитини особисто  з 28 квітня до 31 травня. До  заяви додаються:

•  копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);

•  оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації N 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду", затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року N 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за N 794/18089.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

Оригінали  мають бути подані до видання наказу про зарахування.

Не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.

Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня.

Після 15 червня зарахування  до 1 класу відбувається до початку навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.

Присутність дитини під час подання заяви про зарахування   не є обов’язковою.